Profil İşleme Merkezleri

Küçük atölyeler veya endüstriyel profil işleme tesisleri fark etmeksizin rasyonel profil işleme, tasarım ve geliştirme çalışmalarımızda kullandığımız ölçüttür. Bu bağlamada şimdiye kadar benzersiz bir ürün portföyü sunuyoruz : "Bağımsız" profil işleme merkezinden karmaşık üretim sistemine kadar her plastik pencere imalatı için programımızda doğru ürüne ve uygun otomasyon derecesine sahibiz.

SBZ 608, SBZ 609, SBZ 610, SBZ 615, SBZ 616, SBZ 617, SBZ 618 ve SBZ 620 profil işleme merkezlerimiz, çeşitli genişletme kademelerinde her ihtiyaç için verimli otomasyon çözümleri sunan ve modüler şekilde üretilmiş profil işleme merkezleridir. Bu sırada, farklı işlemeler, kontra profiller olmadan profilden bağımsız ve tam otomatik olarak çelik takviyeli veya çelik takviyesiz plastik profillerde uygulanır.

Modüler sistemdeki akıllı yapı sayesinde işlem sayısı ve istenen kapasite dahil olmak üzere makine tasarımı sırasında tüm gereklilikler dikkate alınabilmektedir. İşleme merkezleri, manüel prosesteki mümkün olan en yüksek sayıda işleme işlemi otomatikleştirilmiş prosese aktarılacak şekilde tasarlanmıştır.


Yükleme İstasyonu
Besleme magazinli yükleme istasyonu : 10 profil çubuğuna kadar yükleme, sağlam ve titreşimsiz çelik kaynaklı konstrüksiyon.

Freze ve Matkap İstasyonu
Donanım değiştirme olmadan 30 işleme ünitesine kadar takım taşıyıcısı ile işleme, özel elumatec tasarımı sayesinde optimum delme ve frezeleme sonuçları.

Tampon Fonksiyonlu Aktarma Ünitesi
Daha fazla verimlilik için birleştirici organ.

Testere İstasyonu
Çok yönlü, hassas ve hızlı. İhtiyaca bağlı olarak 1, 3 veya 5 diskli testere sistemi ile.

Boşaltma İstasyonu
Daha fazla zaman tasarrufu sağlayın, son iş adımını da optimize edin.

Makine Kumandası
Manuel olarak, barkod tarayıcı, CD-ROM, USB veya ağ üzerinden; elumatec makineleri ile tüm girişler mümkün.