90 yıldır elumatec – Bizimle hazine avına çıkın!

elumatec, 2018'de şirketin 90. yıldönümünü kutluyor. Bu münasebetle tabii ki şirketin geçmişine de göz atacağız. Tarihin yazılmasına katkıda bulunan makineleri de unutmayacağız. Sizden ricamız: Bize bu konuda yardımcı olun!

Tarihi makineleri ve bu makinelerin hikayelerini arıyoruz. Bu nedenle, şirketin yıldönümü için fotoğraf arşivimizin altını üstüne getirdik ve bir tür hazine bulduk. Örneğin 1951 yılında üretilen motorlu el testeresi MOF 11 veya kopya freze makinelerinin şahı KF 178 gibi elumatec'in standartları belirlediği makineler.

Yıldönümümüz için üretilen güncel SBZ 151 Edition 90 özel modeli gibi bu makineler de zamanında her zaman bir adım ilerideydi. Bu makineler çığır açan bir kaliteye sahipti ve verim ve işlevsellik anlamında en yüksek talepleri karşılıyordu.

Doksan yılda ürettiğimiz önemli ürünleri arıyoruz ve yardımınıza ihtiyacımız var!

Makine hazinelerini ararken belirlediklerimiz: Koleksiyonumuzda bazı önemli makineler eksik. Dolayısıyla bizi bu konuda desteklerseniz çok mutlu olacağız. Elinizde veya çalışmaya devam eski makineler de var mı? Bunları araştırın ve bize fotoğraflarını gönderin! Sizin için büyük bir duygusal anlam taşıyan iyi korunmuş hazinelerin peşindeyiz, bize bu hazine aramasında yardımcı olun ve 31.12.2018 tarihine kadar elinizdeki hazinenin ve bu hazineye ait tip etiketinin bir fotoğrafını e-postayla schatzsuche(at)elumatec.com adresine gönderin.

Bu aramayı daha heyecanlı bir hale getirmek için ayrıca bir rekor avı düzenledik: Halihazırda çalışmaya devam eden en eski elu veya elumatec metal işleme makinesini arıyoruz!

Sizden gelecek geri bildirimleri heyecanla bekliyoruz. Harekete geçmeden önce lütfen şu hususlara dikkat edin: Verilerin ve gizliliğin korunması nedeniyle fotoğraflarda hiç kimsenin görülmemesi gerekir. Ayrıca katılımınızla bize, fotoğraflar üzerindeki tüm yetkilere sahip olduğunu kanıtlamış oluyorsunuz. Ayrıca resimleri göndererek, elumatec AG'ye ve bağlantılı ortaklarına, fotoğraflarla ilgili olarak zaman ve yerden bağımsız şekilde ve özellikle çoğaltma, yayınlama ve düzenleme konularında özel olmayan haklar vermiş oluyorsunuz. Bir yayınlama durumu söz konusu olduğunda tekrar size başvuracağız.

Katılımınız için şimdiden çok teşekkür ederiz!


"Hazine avı" uygulamalı kampanyasında verilerin korunması ve kişisel verilerinizin işlenmesi

elumatec arşivinde araştırma: Hazine avcılarımız şimdiden bir şeyler buldu.

Resmin telif hakkı: elumatec AG, Mühlacker

Biriken anılar: Sayısız resim ve diyapozitifte tarihi elumatec makineleri görülüyor.

Resmin telif hakkı: elumatec AG, Mühlacker

Aranan: En eski elu veya elumatec işleme makinesi işletmeniz de mi çalışıyor?

Resmin telif hakkı: elumatec AG, Mühlacker