elumatec dünya çapında fuarlarda kendini gösteriyor

MadeExpo 2017, Milano (İtalya)

MadeExpo 2017, Milano (İtalya)

Uluslararası yapı ve mimari ihtisas fuarı 1.060 katılımcı ve 106,000 ziyaretçiyle büyük bir organizasyondu. "Yeni ürünlerimizle, 5 eksen profil işleme merkezi SBZ 122/75 ve eluCloud yazılımı, ayrıca ortağımız Stürtz'ün kaynak tekniği ContourLine ile hedefi tam ortadan vurduk". diyor elumatec İtalya ve Malta sorumlusu Paolo Cortelli. Makine ve yazılım, 160qm büyüklüğündeki stantta önde giden ürünlerdi, çünkü kapsamlı otomasyon ve Endüstri 4.0 için talep gören trendi temsil ediyorlar. Bu alanlarda elumatec kendisini en güçlü çözüm sunan firma olarak gösterebildi.


BATIMAT Russia 2017, Moskova (Rusya)

BATIMAT Russia 2017, Moskova (Rusya)

En büyük Rus yapı fuarında ülkenin içinde olduğu ekonomik kriz çok belirgin bir şekilde hissedilebiliyordu: Az sayıda katılımcı vardı ve elumatec çok daha küçük bir alanda ürünlerini sergiledi. Buna rağmen davetkar bir şekilde düzenlenen stant önceki yıllara göre daha fazla ziyaretçi çekti. İlgi uyandıran ürünlerin başında özellikle SBZ 122/71 ve SBZ 122/73 profil işleme merkezlerinin yeni jenerasyonu geliyordu. elumatec, PVC alanında Stürtz marka ürünlerle puan topladı ve ContourLine kaynak tekniğiyle öne çıktı.


International Sign Association, Las Vegas (ABD)

International Sign Association, Las Vegas (ABD)

Bu yıl da 20.000'den fazla ziyaretçi levhalandırma, ışıklı reklam ve görsel iletişim alanındaki fuara geldi. Çift Başlı Testere DG 142 bakışları yine üzerinde topladı. "elumatec testereler levha üreticileri için uzak ara bir numara", diyor elumatec kuzey Amerika Genel Müdürü Steve Van Tongeren. Üretimde daha fazla otomasyona yönelik belirgin bir trendin olduğunu vurguladı. Bu nedenle ekibi, sunulan Profil İşleme Merkezi SBZ 122/71 çok doğru bir iş yaptı. "Şimdiye dek olmadığı kadar sipariş aldık. Ve ilgilenenlerin sayısı da önceki yıllara göre daha fazlaydı", diye özetliyor Steve Van Tongeren.


FIT Show 2017, Birmingham (Büyük Britanya)

FIT Show 2017, Birmingham (Büyük Britanya)

Pencere, kapı ve kış bahçeleri konusundaki tek ihtisas fuarı katılımcı ve ziyaretçi sayısı konusunda rekor kırdı. elumatec bu fuarı kendisini sadece alüminyum değil aynı zamanda PVC alanında yeniden bir numaralı firma olarak konumlandırmak için kullandı. SBZ 122, SBZ 628, eluCloud ve 4 kafalı kaynak makinesi VS 704 gibi yeniliklerin yanı sıra çok sayıda Stürtz ürünü de sergilendi. "Çok sayıda talep aldık, bunların arasında ülkenin en büyük pencere üreticilerinin ikisinden otomasyonlu PVC üretim hattı talebi de yer alıyordu", diyor Büyük Britanya Genel Müdürü Phil Heavey. Özellikle sevindirici olan: SBZ122/71 ve Çift Başlı Testere DG 104 için doğrudan fuarda bazı satış anlaşmaları yaptık.


Diğer bilgiler

Fuarlar

Ürünler